У лікарнях Житомирщини 8 хворих на коронавірус у важкому стані

2020-04-30, 12:48
  0     0


У Житомирській області лабораторно підтверджено 374 випадки COVID-19. В лікарнях знаходяться 88 пацієнтів. У важкому стані 8 людей.

Про це під час брифінгу в Житомирській облдержадміністрації розповів начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

«На сьогоднішній день у нас в стаціонарах області знаходяться 88 пацієнтів, які отримують стаціонарне лікування. 257 пацієнтів на амбулаторному лікуванні. Серед хворих, які в стаціонарі, 8 пацієнтів у нас важких, які заслуговують особливої уваги з боку медичних працівників. Одна людина на штучній вентиляції легень. Стан дещо покращився. Підтримується сатурація і життєві всі функції організму. 4 пацієнтів на кисневій підтримці і 3 пацієнтів, які отримують консервативну терапію під спостереженням у відділеннях інтенсивної терапії. Так і залишаються у нас 24 дитини, загальний стан задовільний. Серед медичних працівників ми маємо за добу підтверджено лабораторно ще 2 працівників, які мали безпосередній контакт із хворими дітьми на COVID-19 і зараз вони в задовільному стані і будуть знаходитись на обсервації і амбулаторному лікуванні», – зазначив Микола Суслик.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0