Під час брифінгу в облдержадміністрації розповіли про стан хворих на коронавірус

2020-05-04, 11:47
  0     0


На стаціонарному лікуванні у медичних установах Житомирщини знаходиться 99 пацієнтів, у яких був діагностований COVID-19, двоє з них – у вкрай важкому стані та підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик.

«На сьогоднішній день ми маємо 99 пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. На жаль, 13 пацієнтів у нас є важкими, двоє з них – украй важкі. Це пацієнти, які знаходяться на штучній вентиляції легень: ще один пацієнт додався у нас в районній лікарні, вік – 89 років, на жаль, у зв’язку з низькою сатурацією зобов’язані були перевести його на штучну вентиляцію легень. Із 11 пацієнтів, які заслуговують уваги, 6 – на кисневій підтримці, стан п’яти ближче до середньої важкості, але вони потребують відповідного лікування у відділеннях інтенсивної терапії. Усього у нас 27 дітей, які захворіли за весь період. Троє дітей на стаціонарному лікуванні, загальний стан діток – задовільний. На сьогоднішній день ми вже маємо 107 медичних працівників, які теж, на жаль, хворі на COVID-19. Серед медичних працівників є двоє працівників, які перебувають у стані середньої важкості, решта – у задовільному стані. У суботу, коли у нас було виявлено 30 нових випадків, більша частина – це медичні працівники», – розповів Микола Суслик.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0