Житомирводоканал витратить на реконструкцію систем водопостачання та каналізації майже 40 млн євро

2018-01-05, 14:06
  0     0

На реконструкцію системи водопостачання Всесвітній банк виділив Житомира 40 млн доларів кредиту. Проектування нових очисних споруд та каналізації підрядники, які будуть виконувати роботу, почнуть в березні, зазначає Житомирська Хвиля.


У Житомирі введені в дію понад 500 кілометрів водопровідних мереж. Понад 70% з них є застарілими, зношеними та не повинні експлуатуватися. Багато з них відпрацювали кілька відведених їм термінів - замість 20-25 років, вони подають воду більше 50-60-ти років.

«За останні 30 років в нашій країні не будували очисні споруди ні води, ні каналізації такого масштабу. На сьогоднішній день майже у всіх містах і обласних центрах очисні споруди є вкрай застарілими і не виконують свої функції. Тому є необхідність їх замінити. Але фахівців, можуть якісно і кваліфіковано зробити це, на жаль, в Україні немає. Крім того, зауважу, що гроші виділяє світова організація, тому тендер поширюється на всі країни світу», - повідомив директор комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Для того, щоб повністю реконструювати міську систему водопостачання і каналізації 40 млн доларів недостатньо, підкреслює Андрій Нікітін, а й часткова модернізація поліпшить якість води, тиск, зменшить перебої з водопостачанням. Проект з реконструкції системи водопостачання планується завершити в 2020 році.

«Це буде суттєвий крок вперед. Це вплине і на якість води, і на тиск, і на необхідну кількість людям води. Ці проекти добре вплинуть на якість водопостачання», - відзначає директор «Житомирводоканалу».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0