Облдержадміністрація розповіла про стан важких хворих на коронавірус

2020-05-06, 15:00
  0     0


До лікувальних установ Житомирської області госпіталізовані 95 пацієнтів, у яких діагностували COVID-19, серед хворих – шестеро дітей. Один хворий підключений до апарату штучної вентиляції легень.

Про це під час щоденного онлайн-брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик.

Він підкреслив: за добу в області було виявлено тільки 7 випадків захворювання на COVID-19, але ця кількість могла б бути більшою, якби не існувало затримки з ПЛР-діагностикою.

«У нас за останню добу додалося ще 7 випадків захворювання, але, на жаль, сьогодні по лабораторному центрі ми маємо велику затримку з проведення ПЛР-діагностики, тому кількість захворілих може бути більшою. Серед семи випадків є одна дитина і один медичний працівник по Коростеню. Сьогодні на лікуванні у стаціонарах знаходиться шестеро дітей. Стан їх усіх ближче до задовільного, всього діток у нас протягом усього періоду інфікування захворіло 30. З 95 пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, потребують уваги 8 пацієнтів, 1 пацієнт знаходиться на штучній вентиляції легень, стан стабільний, покращується. Четверо пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці і троє потребують ще спостереження у відділеннях інтенсивної терапії. Серед медичних працівників на сьогоднішній день важких інфікованих COVID-19 немає», – розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0