З нежитлових приміщень влада хоче зробити квартири

2017-08-11, 08:30
  0     0

10 серпня на сайті міськради опублікований проект рішення, про те, що житомирська влада збирається дати дозвіл на реконструкцію трьох нежитлових приміщень під житло.


Виконком планує дати дозвіл:

Забродському П. А. виконати реконструкцію нежитлового приміщення загальною площею 53,70 кв. м без втручання в капітальні конструкції з подальшим визнанням під житло за адресою Івана Гонти, 2;

Хоменко О. М. виконати реконструкцію нежитлового приміщення загальною площею 46,14 кв. м без втручання в капітальні конструкції з подальшим визнанням під житло за адресою Шевченка, 35.

«Погодити реконструкцію комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 13» Житомирської міської ради нежитлового приміщення загальною площею 16,6 кв. м в житловому будинку № 10 по вул. Вітрука та дозволити виконати капітальний ремонт без зміни геометричних розмірів та без втручання в капітальні конструкції з подальшим визнанням під житло, для надання працівникам підприємства під службове житло», - повідомляється в проекті рішення.

Також в проекті є посилання на рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2017 № 475 «Про обстеження технічного стану житлових будинків». Там йде мова про приміщення, з яких Забродський та Хоменко хочуть зробити квартири, про те загальна площа вказана менша.

«Надати дозвіл на замовлення проектно-кошторисної документації та звіту для проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єктів заявникам за власні кошти, з метою переведення їх під житлові приміщення : нежитлового приміщення в житловому будинку № 35 по вул. Шевченка загальною площею 30,64 кв. м; нежитлового приміщення в житловому будинку № 2 по вул. Івана Гонти загальною площею 44,75 кв. м», - зазначається у рішенні виконкому.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0