Музей космонавтики отримав в подарунок ще одну колекцію марок на поштову тематику

2018-01-10, 11:25
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської обласної ради з посиланням на директорку музею Ірину Дячук, 2018 рік для Музею космонавтики ім. С. П. Корольова став надзвичайно щедрим на цінні подарунки.

«Днями житомирянин Олег Герасимчук передав власну колекцію, в якій близько сотні «космічних» поштових марок та марочних блоків, випущених Кубою, В’єтнамом, Бурундією, Екваторіальною Гвінеєю у 60-80 роки минулого століття. Також музей отримав у подарунок ще й невеличку колекцію значків, присвячених авіації та космонавтиці», – повідомляють у прес-службі.


Як підкреслила Ірина Дячук, ще раніше, у перші дні новорічних свят, унікальні фотографії першої жінки-космонавта Валентини Терешкової були надіслані на адресу музею вінничанином Володимиром Сидоровим, а працівник державної служби охорони Євген Процек подарував понад сотню рідкісних поштових марок, присвячених історії космонавтики.

«Завдяки небайдужим колекціонерам поповнюється основний фонд музею і сьогодні він налічує понад 10 тис. предметів, що належать до державної частини Музейного фонду України. Хочу подякувати тим, хто долучається до такої благородної справи – збирання та передача до музею предметів історії світової та вітчизняної космонавтики, адже збереження історичної пам’яті – це наша спільна справа», - зазначила Ірина Дячук.

Директорка музею також запросила усіх охочих 12 січня на заходи, які присвячені 111-річниці з дня народження Сергія Корольова.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0