У Житомирській області зафіксовані летальні випадки від COVID-19

2020-06-22, 12:49
  0     0


Протягом останніх трьох діб, з 20 по 22 червня на Житомирщині  було зареєстровано три летальні випадки, спричинені коронавірусною хворобою.

Про це 22 червня повідомили перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко та начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

«За останні три доби обласним лабораторним центром було проведено 696 тестів, підтверджено 60 нових випадків хвороби та зареєстровано два летальних випадки – у Чуднівському та Черняхівському районів», – повідомив Володимир Федоренко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик повідомив про ще один летальний випадок, зареєстрований у місті Житомирі.

«На сьогоднішній день ми маємо зростання кількості хворих, які госпіталізовані. І сьогодні у стаціонарах у нас уже 96 пацієнтів, серед них 11 пацієнтів, які знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії на кисневій підтримці, в тому числі і один пацієнт на штучній вентиляції легень. Буквально під ранок 22 червня у нас пацієнт, який був теж на штучній вентиляції легень у місті Житомирі, на жаль, помер. Серед пацієнтів у нас 82 дітей, які захворіли на COVID-19, важких серед них немає, четверо дітей перебувають на стаціонарному лікуванні, решта – на амбулаторному», – розповів Микола Суслик.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0