На Житомирщині за тиждень поліція виявила до двох сотень порушень карантинних обмежень

2020-06-30, 15:45
  0     0


З 20 червня в області було посилено заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Поліцейські продовжують проводити превентивні заходи, у тому числі перевірки об’єктів торгівлі, підприємств з перевезення пасажирів, розважальних закладів тощо. За цей період виявлено майже дві сотні порушень та складено відповідні адміністративні матеріали.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Під час рейдів по магазинах і торгівельних комплексах, а також закладах громадського харчування поліцейські звертають увагу на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих розчинів, постійне їх використання у ході роботи, а також кількість відвідувачів, дотримання ними безпечної дистанції та інших, встановлених у зв’язку з карантином, правил.

Поліцейські застерігають жителів області, нагадуючи про відповідальність за порушення встановлених правил безпеки.

Загалом з 20 червня поліцейські виявили 183 порушення встановлених обмежень щодо запобігання поширенню коронавірусу. У переважній більшості матеріали за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення були складені відносно продавців та покупців торгівельних закладів, а у 10 випадках – стосовно їх керівників.

Відтак правоохоронці вкотре нагадують жителям області про особисту відповідальність за дотримання необхідних правил та обмежень, що допоможе подолати поширення небезпечної інфекції.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0