На Житомирщині проти кору вже вакциновано 77 % дітей

2018-01-15, 10:38
  0     0

За повідомленням управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації, станом на 12 січня цього року в Житомирській області не були зареєстровано випадки захворювання на кір. Однак, наразі продовжується посилена вакцинація проти кору дітей 2008 – 2016 років народження, які не були вчасно вакциновані або ревакциновані.

«Станом на 12 січня поточного року із 22887 дітей, які підлягали щепленням від кору, епідемічного паротиту, краснухи, вакциновано 17629, що в середньому складає 77,0%. А серед дітей 2016 року народження відсоток тих хто отримав вакцинацію складає 96,5. У 2017 році в нашій області зареєстровано 6 випадків захворювань на кір: 4 – в місті Житомирі та 2 – в Малинському районі. Серед захворілих – 4 нещеплених. У поточному році поки що лабораторно підтверджені захворювання не реєструвались», - розповів начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Березовський.

У зв'язку зі складною ситуацією із захворюваністю на кір, що існує в Україні, представники управління наполегливо радять батькам дітей, що ще не вакциновані проти кору, негайно звернутись до закладу охорони здоров’я за місцем проживання та провести щеплення.

«Нагадуємо, що вакцина ПРІОРИКС виробництва Бельгії практично не викликає побічної дії, місцевих та загальних реакцій організму», – повідомляють в Управлінні охорони здоров'я обласної державної адміністрації.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0