На Житомирщині посилюють протидію незаконним порубкам лісу та видобутку корисних копалин

2020-07-29, 12:24
  0     0


Це питання обговорювали  на засіданні робочих груп у Житомирській ОДА із розгляду питань про здійснення контролю за використанням та охороною лісних ресурсів та підсумки результатів протидії незаконному видобутку корисних копалин.

Районними державними адміністраціями для координації дій робочих груп забезпечено інформування облдержадміністрації про стан справ у добувній галузі, надана інформація про утворення робочих груп з протидії незаконному видобутку корисних копалин та фактичні дані з визначенням координат та місця розташування ділянок імовірного незаконного видобування корисних копалин на підвідомчій території за встановленою формою.
 
Згідно складеного загального реєстру незаконні розробки корисних копалин у промислових обсягах припинено.
 
Під час засідання було обговорено механізми та спільні дії для запобігання незаконній вирубці лісу та обігу деревини.
 
Учасники засідання підтримали пропозицію місцевої прокуратури щодо необхідності вжиття додаткових заходів та посиленення роботи міжвідомчої групи шляхом більш активного застосування Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” до осіб, які займаються незаконною обробкою та переробкою деревини.
 
Водночас існує нагальна потребу внесення змін до чинного законодавства щодо визначення змісту правопорушень та для притягнення до відповідальності осіб, які здійснюють незаконну вирубку лісових ресурсів, переробку та збут лісопродукції.
 
Довідково. Робочі групи створені відповідно до розпоряджень голови Житомирської обласної державної адміністрації від 17.02.2020 №127 “Про посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів”, та від 27.02.2020 №157 “Про протидію незаконному видобутку корисних копалин на території Житомирської області”.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0