На дорозі до аеропорту встановлено шлагбаум

2018-01-16, 13:34
  0     0

У Житомирі на повороті з Київського шосе на вул. Авіаторів, що веде до аеропорту, нещодавно був встановлений шлагбаум та охорона. Охоронець повідомив, що це ініціатива керівництва аеропорту «Житомир». Він вважає, що причиною стали як вантажівки, які приїздять на СТО «Форсаж» та створюють перешкоди на шляху проїзду до аеропорту, так і люди, які їздили сюди розважитись та влаштовували автоперегони.

«Наскільки я зрозумів, то це все поставили, тому що тут усі жалілися. Купа машин з’їжджалася, один-одному заважають і проїзд в аеропорт перекривають. Усі тут матюкаються, кричать, один-одному і буфера відривали. Бувало таке, що казали, що не будуть сьогодні ремонтувати ту чи іншу машину, то він (водій) її кинув та йшов додому. А ти потім шукай його, а вона стоїть посеред дороги. Що хотіли, то і робили, і «нічні бабочки» приїжджали. А зараз навели порядок. Приїхала, наприклад, машина на ремонт, я механіка їхнього набираю, запитую, чи можна запускати і все, він поїхав. Тобто, тут проблем уже немає. Усі машини вже туди ставлять і проїзд на аеропорт вільний», - каже охоронець Володимир Соколовський.


Власник аеропорту «Житомир» - голова правління компанії «Yanair» Олексій Янчук в телефонній розмові зазначив, що дійсно, були вимушені встановити шлагбаум задля безпеки.

«Це від аеропорту, по нашій ініціативі, тому що там компанія «Форсаж» створювала такі проблеми. У нас по правилах безпеки аеродромів під’їзд «швидкої», пожежних має бути вільним, а вони нам блокували усі виходи. Тому ми зараз поставили там шлагбаум, в’їзд лише з дозволу. А для легкових машин там немає обмежень, проїзд вільний, це зроблено лише для вантажівок. Ми обмежили задля порядку, ані поліція, ані місцева влада не могли цього зробити. А аеропорт не може функціонувати, якщо до нього немає безпечного під’їзду. Це пов’язано і з безпекою громадян, які у перспективі будуть, бо ми плануємо, що цього року аеропорт почне діяти. Тому такі заходи безпеки», - прокоментував голова правління компанії «Yanair» Олексій Янчук.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0