На підвищені зарплати вчителям в обласному бюджеті закладено 174 млн грн субвенції

2018-01-17, 09:37
  0     0

З 1 січня цього року педагоги загальноосвітніх шкіл Житомирської області будуть отримуватимуть зарплату, що збільшена в середньому на 25 %.

Про це 16 січня інформує прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації з посиланням на управління освіти і науки облдержадміністрації.

Підвищення заробітної плати педагогічним працівникам буде фінансуватись за рахунок видатків освітньої субвенції.

«Вчителі загальноосвітніх шкіл області з 1 січня 2018 року отримуватимуть заробітну плату на 25% більшу, аніж минулого року. Відповідні кошти на це передбачені в межах освітньої субвенції. Підвищення заробітної плати також відбудеться для педагогічних працівників професійно-технічної освіти та коледжів у частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти. Для всіх інших педагогічних працівників – директорів, заступників, майстрів у коледжах та професійно-технічних навчальних закладах, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, - підвищення заплановане з 1 вересня 2018 року», – інформує сайт обласної державної адміністрації.


За повідомленням Житомир.info з посиланням на управління освіти та науки Житомирської обласної державної адміністрації зазначається, що з 1 січня 2018 року заплановане підвищення заробітної плати з просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою педагогічним працівникам, що фінансуються за рахунок видатків освітньої субвенції. Педагогічним працівникам, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, зазначене підвищення планується з 1 вересня цього року.

Згідно з даними фінансово-економічного відділу управління освіти Житомирської облдержадміністрації, всього на цей рік в обласному бюджеті передбачили 175,4 млн грн освітньої субвенції з держбюджету для оплати праці педагогів, а саме:

Освітня субвенція на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх (інтернатних) закладів – 137,7 млн грн;

Освітня субвенція на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів в частині здобуття загальної середньої освіти – 20,2 млн грн;

Освітня субвенція на оплату праці з нарахуваннями для педагогічних працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (коледжів) в частині здобуття загальної середньої освіти – 16,3 млн грн.

Освітня субвенція в розмірі 1,057 млн грн на оплату праці педагогічних працівників шкіл Житомирського району, залучених до занять з учнями, які знаходяться на тривалому лікуванні в протитуберкульозному диспансері. У 2018 році вона виділяється уперше.

Зокрема, за підрахунками Міністерства освіти і науки України, у січні 2018 року очікувана середня зарплата шкільного вчителя повинна складати 7 тис. 600 гривень.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0