У Житомирській ДЮСШ «Авангард» створено тематичний простір, де представлено досягнення Юлії Єлістратової

2020-08-27, 12:16
  0     0


У будинку фізкультури “Авангард” у м.Житомирі завершено створення спортивного простору, присвяченого сучасній видатній спортсменці нашої області Юлії Єлістратовій. 

Про це повідомляє пресслужба Житмирської ОДА.
 
Публічний простір розроблено в рамках реалізації державного проєкту «Україна – чемпіон!», яким передбачено створення в кожній області об’єкта спортивної інфраструктури, присвяченого видатному сучасному спортсмену чи спортсменам з цього регіону.
 
Житомирська ДЮСШ «Авангард» входить у десятку кращих спортивних шкіл України. Вихованці школи на різноманітних чемпіонатах України, Європи та світу показують високі спортивні результати.
 
Окрім блоку, присвяченого Юлії Єлістратовій, тематичні інсталяції демонструють  досягнення вихованців школи у п’яти видах спорту.
 
Відповідно до проєкту проведено загально-будівельні роботи, модернізацію інженерних мереж, облаштовано внутрішні приміщення, оздоблено фасади та внутрішні приміщення; здійснено благоустрій території; створено публічний простір.
 
За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, кошторисна вартість цього об’єкту – 15,5 млн грн.
 
ДовідковоЗа Програмою «Велике будівництво» у Житомирській області передбачено виконання 107 об’єктів: ремонт/реконструкція 7 приймальних відділень лікарень, будівництво 24 амбулаторій, 11 шкіл, 6 садочків, 6 стадіонів/об’єктів спорту, а також капітальний ремонт 53 об’єктів дорожнього господарства.
 
Із-поміж 6 об’єктів спорту 4 – перехідні та 2 відібрано за результатами конкурсного відбору ДФРР у 2020 році. Наразі роботи ведуться на усіх 6 об’єктах: будинок фізкультури “Авангард” у м.Житомирі, стадіон “Спартак” у м.Житомирі, майновий комплекс КЗ “Житомирський-інтернат для обдарованих дітей” у м.Житомирі, спорткомплекс “Динамо” у м.Радомишлі, стадіон у м.Чуднові, спортивний майданчик у с.Кирдани Овруцького району. 5 об’єктів спорту фінансується з ДФРР, 1 (ліцей-інтернат) – за кошти освітньої субвенції.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0