У Житомирській області здійснено перевірку вже 282 АЗС

2020-08-27, 15:15
  0     0


27 серпня, перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко провів чергове засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території регіону.

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, станом на 26.08.2020 в Житомирській області здійснено перевірку 282 об’єктів, у тому числі:
 
припинено діяльність  –  26 АЗС;
 
складено адміністративних протоколів – 54;
 
вилученого пального 280 тонн на суму – 7,2 млн грн;
 
накладено арешт на пальне – 26,4 тонни;
 
нараховано штрафних та фінансових санкцій – 33,4 млн грн;
 
вилучено обладнання на суму – 5,9 млн грн.
 
Представники правоохоронних органів Житомирської області доповіли про результати проведеної роботи. Так, за інформацією обласної прокуратури, з часу проведення останнього засідання Центру на території області нових кримінальних проваджень не відкрито. Представник Головного управління ДФС у Житомирській області поінформував про те, що тривають перевірки ліцензій об’єктів на здійснення торгівлі нафтопродуктами, для чого створено відповідні мобільні групи.
 
Нагадаємо, що в Житомирській області працює телефонна «гаряча лінія», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у своєму населеному пункті. Повідомити про розташування незаконних автозаправних станцій можна за телефоном (0412) 47-46-33.  


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0