У Житомирі розпочали капремонт Великої Бердичівської від Довженка до Жуйка

2020-08-28, 10:56
  0     0


У Житомирі розпочали капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська на відрізку від вулиці Довженка до Жуйка, через що ускладнився рух транспорту та в години-пік утворилися затори.

Про це розповів заступник житомирського міського голови Олександр Шевчук. За його словами, капітальний ремонт Великої Бердичівської коштує 22 мільйони гривень та фінансується спільно з обласного та міського бюджетів:

"Загальна протяжність дороги – 780 метрів або 15 тисяч квадратних метрів. Ми розбили цю ділянку на три частини, щоб не робити ускладнення. Зараз там відфрезерували старе покриття і встановлюють бортовий камінь. Угода з підрядником укладена до кінця року, але вони пообіцяли виконати ці роботи за два місяці".

У Житомирі розпочали капремонт Великої Бердичівської від Довженка до Жуйка

Капітальний ремонт дорожнього покриття виконує компанія "БУДМОНОЛІТ". Представник компанії Денис Фуркал розповів, що найскладніше замінити і вирівняти бортовий камінь, бо для цього потрібно багато ручної роботи:

"Проводимо заміну і вирівнювання бортового каменю, щоб його було доступно і зручно встановлювати. Будемо міняти люки і водоприймачі. Старе покриття будемо відфрезеровувати і укладати двошарове асфальтоване покриття. Жителі з повагою ставляться, навіть допомагають, водії маршруток трохи сваряться, але ставляться з розумінням".

Водій Анатолій Мартинюк в коментарі Суспільному сказав, що після початку капітального ремонту дороги рух транспорту через постійні затори дійсно ускладнився, але згоден почекати, бо це потрібно місту та людям.

Джерело Суспільне

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0