У житомирських школах буде адаптована єдина шкільна платформа

2020-08-28, 14:12
  0     0


26 серпня під час педагогічної конференції між Житомирською міською радою та представниками HUMAN підписано Меморандум про взаємодію і співпрацю.

«Платформа HUMAN вже впроваджена  на базі ЗОШ № 36 ім. Я. Домбровського та ЗОШ № 21. Зараз ми будемо проводити безкоштовне навчання в системі для решти навчальних закладів Житомира», - зауважив директор ТОВ «Еволюшн Груп» Євгеній Боровик.

«Наше завдання зробити так, щоб діти хотіли навчатися, щоб їм було цікаво. Тому ми впроваджуватимемо новітні технології у наших школах, використовуючи сучасні інструменти. Знаю, що це додаткове навантаження на вчителів, але наші школи завжди попереду, часом навіть випереджають Міністерство освіти»,- відмітив міський голова Сергій Сухомлин.

Продукт HUMAN Школа допомагатиме житомирським школам впроваджувати кращі світові інновації у сфері освіти. 

Шкільна платформа є єдиною системою, що забезпечує повноцінний освітній процес. Завдяки їй школа завжди на зв'язку й дає можливість для спілкування, має сторінки опитування, фотогалереї, анонси шкільних подій, інформацію про  факультативи. Тобто, використовуючи даний сервіс освіта отримає платформу для комунікації, що створена спеціально для потреб сучасної школи.

Отож, HUMAN Школа  дає більше часу для учнів, менше - для рутини. У сервісі зберігаються в доступі навчальні плани, проведені уроки, робота з медіаматерiалами; проводиться видача і перевірка домашніх завдань та тестування. Це допомагає заощаджувати час на паперовій тяганині. Усе доступно за декілька кліків.

Освітня платформа HUMAN - єдина шкільна система, яка  забезпечує повноцінний навчальний процес в умовах дистанційного навчання і включає навчальні плани, мережу школи, розклад уроків, зберiгання тем та планів уроків, роботу з медіаматерiалами, видачу і перевірку домашніх завдань,  календар здійснення контролю за якістю знань, моніторинг діяльності як окремо взятого класу, так і учня й учителя, навчальний профіль учня, у якому зберігаються усі досягнення дитини.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0