У Житомирі прокуратура виявила більше півмільйона гривень завданих міському бюджету збитків та розпочала кримінальне провадження

2020-08-31, 09:11
  0     0


Житомирською місцевою прокуратурою за результатами моніторингу інтернет-ресурсів виявлено ознаки кримінального правопорушення в діях службових осіб комунального підприємства Житомирської міської ради. Зокрема, йдеться про вчинення комунальним підприємством розтрати коштів міського бюджету у великому розмірі.

Подальшим опрацюванням інформації та матеріалів аудиторського звіту Управління Північного офісу Держаудитслужби в області, розміщеного на офіційному сайті Держаудитслужби України, встановлено, що службові особи цього комунального підприємства у грудні 2018 року уклали із суб’єктом господарювання договори купівлі-продажу обладнання, яке не використовується під час експлуатації машин та механізмів підприємства.

Такими діями посадовців міському бюджету було спричинено збитків на суму понад 500 тис. грн.  
 
За фактом правопорушення Житомирською місцевою прокуратурою 28.08.2020 розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

Досудове розслідування проводить Житомирський відділ поліції,  процесуальне керівництво здійснює Житомирська місцева прокуратура.  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0