«Житомиртеплокомуненерго» планує зменшити тарифи на тепло

2020-08-31, 14:00
  0     0


Міська влада хоче переглянути розмір тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для всіх груп споживачів КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради.

Відповідне оголошення розміщено  на сайті міської ради.

«Керуючись п.2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Мінрегіону України від 05.06.2018 № 130, комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити тариф на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для всіх груп споживачів. З 1 травня 2019 року введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», практична реалізація норм і положень якого – зокрема, щодо регулювання надання та оплати комунальних послуг, – здійснюватиметься з переходом на нові договірні відносини між виконавцями комунальних послуг і споживачами. Вказаним Законом змінено не лише назви комунальних послуг, а й змінено підходи до їх надання, обліку, адміністрування, порядку формування та встановлення тарифів», - йдеться в оголошенні.

Тарифи на теплову енергію, що виробляється за допомогою систем автономного опалення, сформовані та будуть встановлюватися індивідуально для кожного багатоквартирного будинку, з урахуванням собівартості виробництва на таких системах.

Також, зі структури тарифів на послугу з постачання теплової енергії виключено витрати на утримання абонентської служби і пов’язаних з нею витрат. Ці витрати будуть входити у плату за абонентське обслуговування лише для тих споживачів, які укладуть індивідуальний договір.

«Діючі на сьогодні тарифи, затверджені з 01.01.2020 р. рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради №1475 від 23.12.2019 р. У діючому тарифі на теплову енергію враховано ціну на природний газ в розмірі 6292,09 грн/тис.м3 (без ПДВ), в новому розрахунку врахована середня вартість на постачання природного газу за минулий опалювальний сезон та вартість транспортування та розподілу природного газу відповідно до Постанов НКРЕКП та складає - 5162,65 грн/тис.м3 (без ПДВ). Так як питома вага природного газу в собівартості складає 74%, то це є одним з основних факторів зміни розміру тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії для усіх категорій споживачів», - повідомляє «Житомиртеплокомуненерго».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0