Виявлена незаконна виплата соціальної допомоги та субсидій населенню на суму майже 1 мільйон гривень

2017-08-14, 11:39
  0     0

За результатами ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради були виявлені фінансові порушення на загальну суму 977 тис. грн.


Через надання недостовірних даних одержувачами субсидій про придбання нерухомого майна і транспортних засобів на суму, що перевищує 50 тис грн, що були здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, та приховування інформації про отримані ними доходи органом соцзахисту були безпідставно призначені субсидії на оплату одержувачам житлово-комунальних послуг на суму 462,8 тис. грн.

Також, виявлено безпідставне призначення та виплату державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, які надали недостовірні дані під час оформлення такої допомоги щодо наявності у власності та/чи володінні другої квартири (будинку), земельних ділянок площею понад 0,6 га. Через ці дії орган соціального захисту зайво витратив 263,2 тис. грн бюджетних коштів.

Окрім цього установлено безпідставну виплату щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам за наявності в їхній власності житлових приміщень, які розташовані на підконтрольній території, та які фактично не проживали на території м. Коростеня у період отримання зазначеної допомоги. Сума цього порушення становила майже 202 тис. грн.

Зокрема, виявлені випадки виплати грошової допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами, у період перебування інвалідів на стаціонарному лікуванні; зайве надання державної соціальної допомоги інтернатній установі на інвалідів з дитинства і дітей-інвалідів у період їх фактичної відсутності в інтернатній установі; надання пільг зі сплати комунальних послуг померлій особі. Через усе це зайво витрачено майже 50 тис. грн.

Через недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства.

Матеріали передані до правоохоронних органів.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0