На Житомирщині щеплено проти кору 96% дітей

2018-01-18, 16:26
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської облдержадміністрації з посиланням на начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Березовського, у Житомирській області на початок січня цього року понад 96% дітей у віці 1 і 6 років отримали щеплення проти кору.

«У віці 1 року, коли робиться перше щеплення для профілактики кору, епідпаротиту, краснухи, в області з 12487 дітей пройшли вакцинацію 12087, що складає 96,8%. У віці 6 років отримали друге щеплення 13790 дітей з 14383, що становить 95,9%. Також продовжується активна вакцинація тих дітей, які її пропустили. Таких дітей вакцинували вже на 80,1% першим щепленням та на 72,4% другим», – розповідає Сергій Березовський.

Він також зазначив, що в області вакцинація проти кору йде активно, охочих отримати щеплення через спалах кору в Україні більшає.

На сьогодні у медичних закладах є понад 6 тисяч доз вакцини, однак цього недостатньо, тому за зверненням управління Міністерство охорони здоров’я вже найближчими днями направить ще 5 тисяч доз вакцини на Житомирщину з інших областей, - повідомляє обласна державна адміністрація.

У 2018 році випадків захворюваності на кір в області не було зафіксовано.

Дорослі, що не проходили вакцинацію у дитинстві, також мають можливість отримати щеплення від кору, але вже у приватних клініках, оскільки календарем щеплень така вакцинація не передбачена.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0