У Житомирській області розслідують факт відчуження понад 100 м3 лісоматеріалів, на які судом накладено арешт

2020-10-22, 12:52
  0     0


Новоград-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом відчуження майна, на яке було накладено арешт, особами, яким це майно ввірене (ч.1 ст.388 КК України).

За даними слідства, у двох жителів Новоград-Волинського району на орендованих землях виявлено зберігання понад 120 м3 незаконно зрубаної деревини різних порід, що заподіяло істотну шкоду, та за фактом правопорушення розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 КК України.

У ході досудового розслідування ухвалою слідчого судді Новоград-Волинського міськрайонного суду на виявлені лісоматеріали накладено арешт та, з метою забезпечення речових доказів, вилучена деревина передана на відповідальне зберігання зазначеним особам.

Однак, під час перевірки слідчими збереження речових доказів встановлено, що фігуранти справи, яким передано на відповідальне зберігання арештоване майно, незаконно розпиляли та відчужили понад 100 м3 деревини.

За цим фактом 19.10.2020 розпочато ще одне кримінальне провадження стосовно відчуження цими ж особами майна, на яке було накладено арешт.

Досудове розслідування в обох кримінальних провадженнях проводить Новоград-Волинське відділення поліції.

Новоград-Волинська місцева прокуратура здійсню процесуальне керівництво.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0