У Житомирській області мати лишила доньку в пологовому будинку через ваду серця

2020-10-29, 11:54
  0     0


У Житомирській області у пологовому будинку батьки лишили дівчинку, бо вона народилася зі складним пороком серця. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Дівчинка з'явилась на світ разом із братом ще 3 березня. Він був здоровий, тож його батьки собі лишили. Дівча ж зі складним пороком серця виявилась непотрібною.

Сердце Мілани нині успішно прооперували у Києві і вона - справжнє диво, що закохує в себе усіх довкола.

Міланці 7 місяцІв. Після того, як рідна мати відмовилася від неї, аргументуючи, що "дитина хвора", родиною малечі стали лікарі. Складну ваду серця із назвою "Тетрада Фалло" в столиці успішно та безкоштовно усунули. Хоч операція була не з легких, лікарі кажуть - Міланка тепер здорова. 

"Тетрада - це 4 вади серця. Це була операція зі штучним кровообігом, з зупинкою серця, тобто досить складна операція, але, на щастя, вона дозволила зробити серце здоровим. Це досить поширена вада серця, таких пацієнтів ми оперуємо щонайменше щотижня 1-2 пацієнти. Це серйозна проблема, але, за умови успішною хірургії, вона є виліковною. Ця дитина зможе жити повноцінним звичайним життям", - каже лікар. 

Виявилося, що батьки дітей з такою вадою серця надто часто зарано лякаються.  

Поки що Міланка залишається в лікарні. Там, у місті її народження, каже лікар, її вже чекає черга з тих, хто мріє її взяти за доньку. 

Натомість стало відомо - ще до операції серця в Києві, в лікарні Новоград-Волинського з'являлася й мама Міланки. Чи бачилася вона з донечкою - лікарі не розповідають.


Джерело ТСН

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0