Правоохоронці зупинили роботу конвертаційного центру

2018-01-26, 12:52
  0     0

За повідомленням прес-служби прокуратури Житомирської області, на Житомирщині правоохоронці викрили групу осіб, яка створювала фіктивні підприємства для незаконного формування податкового кредиту.

«Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та фіктивного підприємництва, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205, ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Під час досудового розслідування слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в області спільно зі співробітниками Служби безпеки України в області задокументовано діяльність групи осіб, які організували створення фіктивних підприємств для незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість суб’єктам господарювання реального сектору економіки, що знаходяться на території Житомирської області», - йде мова у повідомленні.

Згідно з інформацією податківців, у четвер, 25 січня 2018 року, правоохоронці провели санкціоновані обшуки у місцях здійснення незаконної фінансово-господарської діяльності, організованої у містах Житомир та Київ. Під час обшуків було виявлено та вилучено 50 печаток підприємств з ознаками фіктивності, кліше, комп’ютерну техніку, електронні ключі, бухгалтерську документацію та чорнові записи.

«Наразі триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в області», - повідомили в прокуратурі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0