Жорстокo побиту студентку переводять з реанімації до нейрохірургії

2018-01-30, 10:03
  0     0

Студентку третього курсу Житомирського держуніверситету ім. І. Франка Вікторію Шилюк, що постраждала від рук випадкового перехожого, переводять з реанімації до відділу нейрохірургії.


Про це у Фейсбук 29 січня повідомив в. о. ректора ЖДУ Андрій Шевчук.

«Гарні новини. Тільки що з Володимир Чумак відвідали лікарню, де мали розмову з мамою Вікторії Шилюк. Дівчина все чує, самостійно сідає і пробує їсти. Найбільша проблема що вона не говорить і заради цього працюють лікарі. Завтра її переводять з реанімації до відділу нейрохірургії. Сьогодні телефонував до слідчого, який веде справу. Підозрюваний заарештований і знаходиться у слідчому ізоляторі», - повідомив в.о.ректора.


За повідомленням Житомир.info з посиланням на в.о. ректора ЖДУ Андрія Шевчука відзначено, що університет допомагає дівчині з першого дня не тільки коштами, але й увагою.

«До неї щодня приходять одногрупники, підтримують морально. Біля дівчини постійно знаходиться мама. Збирали кошти – і студенти, і університет загалом. Будемо й надалі підтримувати Вікторію, аж до дня її видужання», - підкреслив в. о. ректора.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0