Мерія подала апеляцію щодо землі індустріального парку

2017-08-16, 16:40
  0     0

Земля загальною площею 11 га розташована в районі житомирського аеродрому, відсуджена прокуратурою Житомирського гарнізону, не має відношення до індустріального парку «Житомир-Схід».


Про це розповів на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради міський голова Сергій Сухомлин.«У рішенні господарського суду Житомирської області від 11.07.2017 чітко зазначено, що твердження прокурора та позивачів щодо відсудження 11 га землі в районі аеропорту не входять у межі індустріального парку «Житомир-Схід». Вище згадане судове рішення жодним чином не пов’язане з житомирським індустріальним парком», - відзначив Сергій Сухомлин.

Юридичний департамент наголошує, що представник КЕВ Житомира у суді Капелюх В.О. особисто зацікавлена у скасуванні рішення щодо індустріального парку, через те, що сама зверталася із заявою про виділення земельної ділянки на цій території для будівництва житла. В цьому їй було відмовлено.

«Житомирською міською радою вже подано апеляційну скаргу на рішення господарського суду Житомирської області від 11.07.2017 щодо земельної ділянки в районі житомирського аеропорту. Розгляд справи призначено на 29 серпня 2017 року», - повідомляє мерія.

Відео з сайту youtube
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0