З нового року призначення директорів житомирських ПТУ буде проводити міська влада

2018-01-30, 11:49
  0     0

З 1 січня 2018 року обласним центрам та облдержадміністраціям були передані повноваження стосовно призначення керівників професійно-технічних навчальних закладів.


Лист з відповідним роз'ясненням Міністерство освіти і науки в грудні 2017 року надіслало органам місцевого самоврядування, обласним державним адміністраціям та керівникам ПТУ.

«Обласна, Київська міська державні адміністрації призначатимуть директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фінансування яких здійснюється з обласних бюджетів, бюджету міста Києва. Міські раді (виконавчі комітети) міст обласного значення – обласних центрів призначатимуть директорів закладів професійної «професійно-технічної) освіти, фінансування яких здійснюється з бюджетів міст обласного значення – обласних центрів», - йде мова у листі.

Сайт Асоціації міст України зазначає , що на нараді-семінарі в Міністерстві освіти, яка пройшла 11 січня цього року, представники міських рад міст обласного значення – обласних центрів отримали зразки додаткової угоди, що повинна бути укладена з керівниками закладів професійно-технічної освіти та органом управління освітою міст - обласних центрів, якою, по суті, буде повідомлено директорам закладів про те, що кадрову політику щодо них здійснюватимуть відтепер відповідні міські ради.


23 січня головою Житомирської обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем було підписано розпорядження про делегування повноважень управлінню освіти і науки облдержадміністрації.

«Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 831-р «Питання управління державними закладами професійної (професійно-технічної) освіти, підпорядкованими Міністерству освіти і науки», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 12.12.2017 №1/11-13000 «Щодо надання роз’яснень стосовно призначення директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти» делегувати повноваження управлінню освіти і науки облдержадміністрації щодо проведення конкурсного відбору на вакантні посади директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та проведення спеціальної перевірки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №171 «Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.06.2016 №2», - повідомляється у документі, який розміщений на сайті обласної державної адміністрації.

Контроль даного розпорядження буде здійснювати заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0