У Житомирі презентували Регіональну платформу «Діалог безпеки»

2021-04-23, 09:51
  0     0

Участь у заході, що має на меті налагодити ефективну взаємодію організацій громадянського суспільства з органами та підрозділами безпекових служб, взяли та поліцейські Головного управління Нацполіції в області та Управління патрульної поліції Житомирщини.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Ініціатором створення такого майданчику став Експертний центр з прав людини. У містах Дніпрі, Херсоні, Краматорську та Сєвєродонецьку уже відбулися перші засідання Регіональних платформ, а  у Хмельницькому та Рівному презентували сам майданчик.

Відтак 22 квітня  відбулось ознайомче засідання Регіональної платформи «Діалог безпеки» і в Житомирі.


До участі у ньому запросили представників Управління Служби безпеки України, Головного управління Нацполіції, Управлінь дотримання прав людини НПУ та патрульної поліції області, Держприкордонслужби, Збройних сил та громадських організацій.Присутнім презентували завдання та форми роботи платформи, а також запропонували до обговорення тему готовності безпекових служб до співпраці у такому форматі. Результатом зустрічі стало підписання установчого Протоколу про участь безпекових служб у формуванні та діяльності Регіональної платформи міжвідомчої взаємодії щодо налагодження ефективної співпраці з питань посилення захисту прав людини.

- Взаємодія з громадськими організаціями, реалізація спільних проєктів, залучення до них якомога більшої кількості учасників, звісно, за умови дотримання нинішніх вимог. Це той напрям, який дозволяє поліції почути думку людей, бути до них ближчими,  а значить, зрозумілішими, формує довіру один до одного, - прокоментував участь у заході заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в області Микола Пархомчук.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0