У Житомирі реорганізували три нотаріальні контори

2018-01-31, 10:44
  0     0

За повідомленням прес-служби головного управління юстиції в Житомирській області, у Житомирі ліквідували три державні нотаріальні контори, натомість була створена одна.

«Розпочате кілька місяців тому реформування державного нотаріату у Житомирі та Житомирському районі завершилося ліквідацією Першої, Другої і Третьої житомирських державних нотаріальних контор та створенням Житомирської державної нотаріальної контори Житомирської області з відповідно новою організаційно-штатною структурою, що працює за принципом «єдиного вікна» для населення міста Житомир та Житомирського району. Це дозволить покращити нотаріальне обслуговування населення, сприятиме швидкому та якісному вчиненню нотаріальних дій, отриманню громадянами у необхідному обсязі кваліфікованої правової допомоги».

Архіви ліквідованих державних нотаріальних контор передали до Житомирського обласного державного нотаріального архіву, який знаходиться за адресою: вул. М. Сціборського, 6-а, м. Житомир.

Житомирська державна нотаріальна контора Житомирської області розташована за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12-А. За даною ж адресою до цього працювали всі три державні нотаріальні контори, а посади завідувачів та нотаріусів були вакантними.

Телефон: (0412) 22-26-52, завідувач контори – Поліщук Андрій Ігорович.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0