Житомир удосконалює міську політику з енергоефективності

2021-04-29, 10:55
  0     0

Меморандум про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Житомирською міською радою в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» було підписано 28 квітня.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Документ передбачає підтримку від партнерів  у вдосконаленні муніципального енергетичного менеджменту та  в  проведенні енергоефективних заходів.

Житомир виступатиме ментором та для інших  громад,  що стали партнерами Проєкту. Опираючись на досвід участі в проєкті «Енергоефективність в громадах II», фахівці з енергоефективних питань  поділяться своїми знаннями з впровадження муніципального енергетичного планування.

Довідково:

Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO). Проєкт надає підтримку та співпрацює з Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіон) та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) у трьох сферах діяльності: рекомендації щодо законодавства та впровадження реформ, розповсюдження муніципального енергоменеджменту в Україні та розробка кваліфікаційних можливостей з посиланням на енергоефективність для професіоналів та службовців.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0