У Житомирі поліцейські спільно з відповідальними службами перевірили дотримання правил рибальства в період нересту

2021-04-29, 12:25
  0     0

27 квітня працівники Управління превентивної діяльності та підрозділу аеропідтримки НПУ, спільно з інспекторами Управлінь державних агентства рибного господарства та екологічної інспекції в області провели рейд на водоймах поблизу обласного центра та перевірили дотримання громадянами правил рибальства в період нересту.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Житомирській області.

З початку квітня на території області розпочалися профілактичні заходи під умовною назвою "Нерест", у рамках яких спільні рейдові групи здійснюють перевірки дотримання норм законодавства у частині встановлених заборон у рибальництві у цей період. Серед таких: перебування на річках, озерах та інших водоймищах маломірних суден промислового та кустарного виробництва, а також користування ними на вказаних водних об’єктах. Неприпустимою вважається й риболовля із застосуванням зброї, використанням електроструму, а також вибухових або отруйних речовин.

27 квітня, ще один спільний рейд, цього разу по річці Терерів на околицях обласного центра, провели поліцейські Управління превентивної діяльності та підрозділу аеропідтримки НПУ, спільно з інспекторами Управлінь державних агентства рибного господарства та екологічної інспекції в області.

 

- Метою профілактичних заходів є виявлення громадян, які за допомогою сіток, так званих «телевізорів», «павуків» та іншого забороненого реманенту займаються незаконним рибальством.  Приєдналися до нас й працівники підрозділу аеропідримки НПУ, які надавали допомогу безпосередньо зйомкою з неба, – розповів заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в області Микола Пархомчук.

Загалом, з початку квітня на теренах області рейдові групи викрили вже понад сотню порушників правил рибальства, вилучили незаконно виловлену рибу та заборонений рибальський реманент.

У рамках наданих повноважень поліцейські Житомирщини встановлюють особи причетних до незаконної діяльності, а інспектори Управлінь державних агентства рибного господарства та екологічної інспекції в області фіксують їх дії в адміністративних матеріалах за ст. 85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) КУпАП.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0