Житомирські мистецькі заклади прозвітували про свою діяльність у 2020 році

2021-04-30, 11:56
  0     0

Як повідомляє пресслужба Житомирської міської ради, на сьогодні у Житомирі функціонує 6 мистецьких закладів: художня школа імені Віктора Шкуринського, музична школа №5, музичні школи  імені Лесі Українки, «Смолянка», Святослава Ріхтера та Бориса Лятошинського. 29 квітня керівники закладів  звітували про свою діяльність у 2020 році.

Навчання   у міських музичних закладах проводиться за 23 напрямами музичних інструментів, діє 108 творчих колективів: 6 хорів, 5 ансамблів скрипалів, ансамблі та оркестри народних інструментів, вокально-інструментальні ансамблі, квартети, тріо та ансамблі викладачів. На базі двох закладів працюють народні музеї - Святослава Ріхтера та Бориса Лятошинського.

Учні художньої школи імені Віктора Шкуринського вивчають рисунок, живопис, композицію, історію мистецтв  та інші дисципліни, що сприяють розвитку творчої індивідуальності. Середовище, в якому дитина може розвиватися та проявити себе, створюється  силами 12 педагогів художньої школи.

Через  епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні,  мистецькі заклади проводили навчання дистанційно. Та попри це, учні й колективи шкіл стали переможцями міжнародних, всеукраїнських оглядів-конкурсів професійної  майстерності.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0