Міська рада повідомила, в яких аптеках можна безкоштовно отримати інсулін

2018-01-31, 12:04
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської міської ради, шість аптек та аптечних пунктів, що розміщені у Житомирі, станом на 31 січня 2018 року вже мають можливість забезпечувати хворих на цукровий діабет інсуліном за виданими ендокринологами електронними рецептами.

«У 2018 році у Житомирі продовжується пілотний проект щодо запровадження реімбурсації (відшкодування аптекам з боку держави вартості відпущених пацієнтам лікарських засобів) препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет. Міськими закладами охорони здоров’я (Центральна міська лікарня №1, Центральна міська лікарня №2 та Центральна дитяча міська лікарня) наразі укладені угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет з аптечними закладами м. Житомира, що виявили бажання взяти участь у Пілотному проекті. Для отримання препарату інсуліну пацієнту необхідно звернутись до лікаря-ендокринолога в поліклініку за місцем проживання, оформити електронний рецепт та звернутись з ним до аптеки, яка бере участь в проекті», - зазначає мерія.


Лікар-ендокринолог, що має доступ до державного реєстру хворих на цукровий діабет, оформлює рецепт на препарат інсуліну відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.3016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» з повним або частковим відшкодуванням, - інформує прес-служба.

Через те, що розподіл видатків за цим проектом здійснюється за адміністративно-територіальним принципом, то отримати препарат інсуліну можна тільки в тому населеному пункті, де на нього оформлений рецепт.

Інформація про аптечні заклади (суб’єкти господарювання) м. Житомира, які виявили бажання взяти участь у Пілотному проекті та уклали угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет (станом на 30.01.2018 р.):
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0