Управління освіти прокоментувало ситуацію з постачанням неякісного м'яса

2018-01-31, 12:30
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на начальника управління освіти Житомирської міської ради Валентина Арендарчука, комісія управління освіти Житомирської міської ради не виявила порушень під час перевірки у 2016 та 2017 роках харчових продуктів у дитсадках і школах.

«В управлінні освіти завжди створена і працює комісія по контролю якості харчування. У нас є плановий графік роботи цієї комісії. І в 2016 році, і в 2017 році ми робили свої відбори зразків м’яса і проводили лабораторні експертизи, які дали нам висновки і документально підтверджують, що м’ясо відповідало необхідним стандартам. І в 2016 році, і 2017. Остання була 24 жовтня (2017). Робила Держметрологія у місті Житомирі. Скарг я не пам’ятаю, щоб надходило. І випадків отруєння від м’ясопродуктів у нас не було», - повідомив Валентин Арендарчук.


«Я хочу зазначити те, що комісія по якості не повідомляє, коли буде вибірка продуктів. Вона тільки повідомляє, коли продукт у нас уже в садочку. Наприклад, ввечері завезли продукт, ми ввечері повідомляємо, що вранці ми запрошуємо даного виробника і в його присутності відбирає комісія даний продукт. Товариство «Лукон», вони є виробником, тому у них є лабораторія, у них є відправка, у них є ветеринарні лікарі. За кожним є відповідальність. Якщо там є порушення, і такі порушення, які ми вчора побачили опубліковані, то це неприпустимо», - зазначає заступник начальника управління освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко.

Зокрема, мова йде про викриття схеми постачання до дитсадків та шкіл Житомира, неякісної м’ясної продукції. До лікарень та освітніх закладів протягом 2 років постачалися тонни м'яса, що оброблено консервантами та хімічними розчинами.

У сервісі пошуку та відстеження «Державні закупівлі» розміщені дані, що 3 лютого 2015 року управлінням освіти Житомирської міськради була укладена угода з ТОВ «Лукон» на закупівлю на 2016 рік 125 тонн яловичини для дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м. Житомира. Вартість угоди склала 9 млн 883 тис. грн з ПДВ. На ресурсі Youcontrol є інформація, що основним видом діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Лукон» є виробництво м’яса. Кінцевими  бенефеціарними власниками є Концедайло Віталій Васильович та Лук'янюк Андрій Михайлович. Від жовтня 2017 року керівником ТОВ «Лукон» призначений Злиденний Андрій Володимирович.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0