Готовність освітніх установ становить 85%

2017-08-17, 09:36
  0     0

Управління освіти та науки облдержадміністрації повідомляє, що підготовка установ освіти житомирської області завершена на 85%.


Згідно з інформацією управління на цей рік заплановані та виконуються капітальні ремонти та реконструкції приміщень на 195 освітніх об’єктах.

Коштом ДФРР виконуються роботи на 18 освітніх об’єктах, з них — термосанація навчальних приміщень 15 загальноосвітніх шкіл, добудова та реконструкція приміщень 3-х освітніх об’єктів.

Коштом субвенції з державного бюджету на здійснення заходів по соціально-економічному розвитку окремих територій ведеться підготовка на 50 об’єктах.

На підготовку навчальних закладів з державного фонду регіонального розвитку направлено 73,3 млн грн, ще 10,8 млн грн — це засоби субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів по соціально-економічному розвитку окремих територій. Близько 94 млн грн залучено з місцевих бюджетів всіх рівнів, включаючи засоби, які надійшли з державного бюджету на підтримку об’єднаних територіальних громад.

Також в планах до 1 вересня відкрити 6 дошкільних навчальних закладів та 6 груп, що дасть змогу створити понад 500 додаткових місць для дошкільнят.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0