Мер Житомира розповів про переваги дитячих будинків сімейного типу

2018-01-31, 16:23
  0     0

Мер Житомира Сергій Сухомлин підкреслив переваги дитячих будинків сімейного типу перед інтернатними закладами, що навмисно завищували кількість вихованців.

Про це Сергій Сухомлин розповідав 31 січня на позачерговому засіданні міськвиконкому обговорюючи проект рішення про придбання меблів, побутової техніки та інших предметів тривалого вжитку для облаштування дитячих будинків сімейного типу.

«На позачерговій сесії (25 січня) було виділено 250 тисяч гривень – депутати збільшили фінансування по цьому проекту, бо було 175 тис. грн на оснащення будинків сімейного типу. Там буде купуватися все, починаючи від меблів, посуду, постільної білизни, штори, телевізори, холодильники. Сьогодні ми хочемо на виконкомі доповнити проект рішення, тому, що сума була збільшена», - підкреслив Сергій Сухомлин.

Перелік майна для двох новостворених будинків сімейного типу був доповнений комп’ютерами, пилососами, мікрохвильовою піччю, електропрасками тощо. Мер також відзначив, скільки витрачалося коштів на утримання дітей в інтернатах.

«По обласним інтернатам я спілкувався з головою облдержадміністрації Ігорем Петровичем Гундичем  – фінансування на одну дитину доходило до 120 тисяч гривень в рік. Була така ситуація, коли штучно «наганяли» кількість дітей, приписували дітей з сіл, фактично - майже половину, для того, щоб інтернати могли обґрунтувати свої штати, фінансування і все інше. А тут буде родина, яка взяла дітей», - розповів Сухомлин.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0