Скорочені строки підготовки проектів регуляторних актів стосовно пайової участі

2018-01-31, 16:33
  0     0

Виконавчим комітетом Житомирської міської ради були скорочені строки підготовки проектів двох регуляторних актів, які стосуються пайової участі.


Відповідне рішення за пропозицією члена виконкому Руслана Годованого прийняли на позачерговому засіданні міськвиконкому 31 січня розглядаючи питання щодо внесення доповнення в додаток до рішення міськвиконкому від 15.11.2017 № 1057 «Про затвердження плану діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

У додатку до проекту рішення зазначалось про підготовку в лютому-грудні проекті двох регуляторних актів. Проект рішення про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016 № 887 «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира», який готуватиме управління комунального господарства, планує встановити економічно обґрунтований коефіцієнт функціонального використання МАФів. Регуляторний акт про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.12.2017 № 1121 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м.Житомира» повинен упорядкувати розрахунок розміру коштів пайової участі. Його розробленням мають займатися управління капітального будівництва і департамент бюджету та фінансів.«У мене є пропозиція скоригувати строки. Давайте дамо лютий на те, щоб написали і завізували, і оскільки це регуляторний акт, то ще даємо березень і квітень, тобто – лютий-квітень. Я не бачу сенсу робити це рік і давати чиновникам можливість рік писати документ, три місяця вистачить, щоб написати і оприлюднити, а в травні ми його маємо розглянути», - вніс пропозицію член виконкому Руслан Годований.

Пропозиція Руслана Годованого була підтримана членами виконкому.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0