У Житомирській філії НСТУ відбулись перші зміни

2018-01-31, 16:43
  0     0

За повідомленням прес-служби НСТУ, телеканал «Житомир» з 24 січня у тестовому режимі змінив поточний формат мовлення на широкоекранний, а також був оновлений логотип та графіка. Трансляція у форматі 16:9 проходить на всіх платформах – мультиплекс МХ5 (Т2), аналогове мовлення, інтернет-платформи.

Щоб розпочати мовлення у новому форматі, у Житомирській філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» провели переобладнання студії прямого ефіру, монтажних комп’ютерних станцій, застосували широкоформатні камери та оновили передавальний центр.

«Сьогодні всі телевізійні програми власного виробництва Житомирської філії виходять в прямому ефірі. Не без перешкод, але ми вийшли у форматі 16:9. Наразі допрацьовуємо деякі нюанси. Запровадження нового формату мовлення дає можливість подавати програми нашим глядачам у кращій якості, яка забезпечує чітку телевізійну картинку», - розповідає продюсер філії Володимир Ладижець.

Наразі в усіх філіях Суспільного продовжується уніфікація програмної сітки: кожен регіональний мовник випускатиме ранкову програму, випуски новин протягом дня та підсумкову програму ввечері синхронно з іншими регіонами. Менеджер Житомирської філії Суспільного Артур Самарцев підкреслив, що початок трансляції у форматі 16:9 був синхронізований із впровадженням нової сітки мовлення.

«Нещодавно філія запустила щоденну суспільно-політичну програму "Тема дня", в якій ведучі проекту разом з експертами намагаються не лише обговорити важливі для суспільства проблеми, а й знайти шляхи їх вирішення. А от ранкове шоу "Ранок на каналі "Житомир" вже відзначило свій сотий прямий ефір – програма стала популярною завдяки різноманітним рубрикам: "Дитяча хвилинка", "Мова про мову", "На здоров’я" та "Під прицілом"», - зазначається у повідомленні.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0