На Житомирщині створять систему Інклюзивно-ресурсних центрів

2018-01-31, 16:55
  0     0

31 січня дружина Президента України відвідала Житомирську область із робочим візитом. Марина Порошенко разом із Віце-прем’єр-міністром, Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком зустрілись із головами ОТГ, РДА та міськими головами стосовно створення системи Інклюзивно-ресурсних центрів у Житомирській області.

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко підкреслив: «Особлива увага до дітей з особливими потребами і забезпечення рівних можливостей для їхнього розвитку – невід’ємна складова розвитку людського потенціалу. Це і визначає рівень свідомості та цивілізованості суспільства».

Дружина Президента Марина Порошенко зазначила, що сьогодні закладається основа для успішної реалізації ще одного з етапів реформи інклюзивної освіти – створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ), які повинні запрацювати з 1 вересня цього року.

«Благодійний Фонд Порошенка разом із Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробили типовий проект створення Інклюзивно-ресурсного центру в територіальній громаді, який допоможе у максимально короткий термін відкрити такі центри», - повідомила Марина Порошенко.

У ході зустрічі міський голова Сергій Сухомлин підписав Меморандум щодо співпраці у формуванні мережі Інклюзивно-ресурсних центрів з головою Житомирської обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем.

«Наразі реалізація цього проекту стартує в Житомирській області. І я вірю, що в близькому майбутньому цей приклад буде успішно впроваджено по всій Україні», - відзначила Марина Порошенко.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0