Депутати визнали роботу муніципальної інспекції незадовільною

2021-07-16, 11:43
  0     0

Депутат Житомирської міської ради від ВО "Батьківщина" Олена Розенблат на позачерговій сесії Житомирської міської ради, яка відбулася 16 липня, запропонувала визнати роботу муніципальної інспекції незадовільною.

«Чим займається муніципальна інспекція? Чим займається її керівництво? Цій структурі планом на 2020-2021 рік передбачено близько 4 мільйонів гривень лише на заробітну плату, всі працівники отримують надбавки за високі досягнення, складність і напруженість роботи, премії, матеріальні допомоги. Лише ми, мешканці, не бачимо результату від тієї напруженої роботи. Я вимагаю звіт від керівництва (муніципальної інспекції) і прошу внести в порядок денний питання про визнання роботи муніципальної інспекції незадовільною. Ця інспекція створювалася, зокрема, для боротьби з несанкціонованою торгівлею, але мені здається, що вона не тільки не бореться з цим, вона це очолила. Якщо ми йдемо вулицею Небесно сотні, то там ще пройти не можна, суцільний базар, при цьому Житній ринок майже пустий. Люди роблять те, що їм дозволяють, муніципальна інспекція своєю бездіяльністю дозволяє їм це робити», - сказала Олена Розенблат.

Мер Сергій Сухомлин погодився зі словами Олени Розенблат, однак попросив дати час муніципальній інспекції для підготовки звіту.

Олену Розенблат підтримали й інші депутати. Зокрема голова фракції «Європейської Солідарності» Людмила Зубко, голова фракції "Сила і честь" Любов Цимбалюк, а також голова фракції ОПЗЖ Наталія Леонченко.

«Всі повноваження муніципальної інспекції прописані у положенні, і якщо вони не виконуються, а вони не виконуються, ми це бачимо – забруднені вулиці, йде стихійна торгівля, знайомі, які живуть в центрі міста, кажуть – ми вже з вікна купуємо часник», - сказала Наталія Леонченко і теж заявила про підтримку пропозиції Олени Розенблат.

Мер поставив на голосування пропозицію заслухати звіт муніципальної інспекції за пропозицією Олени Розенблат: «за» проголосували 35 депутатів, рішення прийняте.

Звітувати прийшов голова муніципальної інспекції Віктор Грибук. Він розповів про кількість складених протоколів на порушників за минулий рік, скаржився, що у муніципальної інспекції недостатньо повноважень, що порушники не носять з собою документи, що унеможливлює процес написання протоколу про порушення. Однак пояснити чому у місті процвітає стихійна торгівля, на центральних вулицях некошена трава, так і не зміг.

На голосування буда виставлена пропозиція Олени Розенблат. "За" визнання роботи муніципальної інспекції незадовільною проголосувало 27 депутатів. 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0