На Житомирщині під час рейду поліція зафіксувала випадки нехтування батьківськими обов’язками

2021-07-21, 16:49
  0     0

19 липня поліцейські Коростенського райуправління та представники соціальних служб провели в Ушомирській громаді спільні превентивні заходи у сім’ях, які потрапили у скрутні життєві обставини. Під час рейду були виявлені та задокументовані факти неналежного виконання батьками  обов’язків по догляду за дітьми. 

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Житомирській області.

У профілактичному рейді взяли участь працівники підрозділів ювенальної превенції та протидії домашньому насильству Коростенського райуправління ГУНП та представники соціальної служби. Відтак правоохоронці перевірили умови проживання п’яти родин, в яких зростають неповнолітні діти, звернули увагу на забезпечення їх потреб, поспілкувались із головою громади та місцевими жителями. Серйозну профілактичну роботу провели з дорослими членами тих сімей, на кого нарікали люди. 
 


У трьох родинах поліцейські застали дорослих у нетверезому стані, натомість їх дітей – у безладі та брудному одязі. Відтак відносно батьків правоохоронці склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП. За нехтування своїми обов’язками порушникам загрожує штраф від 850 до 1700 грн. 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0