На Житомирщині знайшли цех по виготовленню фальсифікованого алкоголю

2018-02-02, 19:09
  0     0

За повідомленням прес-служби прокуратури Житомирської області, прокуратурою та податківцями Житомирської області був викритий підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції.

«2 лютого 2018 року прокуратура області спільно із податковою міліцією області в межах розслідування кримінального провадження провела низку обшуків у місцях виготовлення алкогольної продукції на території Житомирської області та в місцях її збуту. Під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено близько 7 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, компоненти та обладнання для виробництва такої продукції», - зазначає прокуратура.

Згідно з даними прес-служби, правоохоронцями викрита група осіб, що без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території Житомирської області організувала підпільний цех з незаконного виготовлення алкоголю, що надалі реалізовували жителям області.

За фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, які становлять загрозу для життя і здоров'я людей та їх незаконного збуту розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 КК України.

Досудове розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури області проводить податкова міліція.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0