Керівника вокального дуету «Червоне та Чорне» нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром IIІ ступеню»

2021-09-16, 11:24
  0     0


Почесну нагороду митцю вручив міський голова  Сергій Сухомлин  «за вагомі здобутки, значний особистий внесок у суспільно-культурний та національний розвиток міста та з нагоди 60-річчя від дня народження…». 

Ярослав Теплий є засновником та багаторічним керівником Житомирської обласної організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина», а також головний редактор національно-культурних Інтернет-видань – «Національний Етнічний Портал України» та «Світова Федерація українських лемківських об’єднань».

Як мистецький керівник дуету «Червоне та чорне», заслужений артист України, Ярослав Теплий  представляє місто Житомир на численних Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсах та фестивалях як в Україні, так і за кордоном. Активно проводить волонтерську діяльність в підтримку воїнів ЗСУ, як в зоні АТО/ООС, так і у військових госпіталях і навчальних центрах.

Ярослав також відомий в науковому світі як автор унікальних етнокультурологічних енциклопедичних досліджень, котрі не мають аналогів у світі – монографії «Українська Атлантида» та «Лемківський медяник». Його працю вивчаються в Гарвардському, Принстонському, Єльському (США), Кембридзький, Оксфордському (Велика Британія), Ягеллонському (Польща) університетах.

Для всіх присутніх членів виконкому подружжя Теплих презентували свій авторський Лемківський медяник.
 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0