Авіакомпанія «YanAir» придбала новий літак, який перевозитиме пасажирів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

2018-02-06, 10:15
  0     0

На житомирському летовищі приземлився новий літак – Boeing 737400, який має пройти технічне обслуговування, після чого буде задіяний для перевезень пасажирів. Про це журналістам «ЖИТОМИР.today» розповів власник авіакомпанії «YanAir» Олексій Янчук.


«Це Boeing 737400, призначений для міжнародних перевезень. Функціонувати він буде не раніше, ніж через 2 місяці. Літак розрахований на 168 місць. Ми будемо робити повне технічне обслуговування, фарбування, міняти двигуни. І тільки після цього літак запрацює», – пояснив Олексій Янчук.

На даний момент аеропорт функціонує і приймає літаки. Цього року авіакомпанія планує отримати статус міжнародного аеропорту і після цього будуть відправляти чартерні рейси за кордон. 

Власник компанії також розповів про літаки, які планують запускати в Житомирі. Після занедбання аеропорту попередниками теперішній власник за свої кошти почав заново його відбудовувати. На сьогодні вже відремонтований вокзальний комплекс, ангари, приміщення пожежної служби. Також повністю побудований термінал. У майбутньому власник планує створити в Житомирі міжнародний аеропорт, з якого будуть здійснюватися внутрішні та міжнародні рейси. 

«На сьогодні наші літаки відправляються з Києва у міжнародні рейси, у ті ж, у які літає компанія „YanAir“. Зараз відправлення відбуваються за кількома рейсами на день: Шарм-еш-Шейх, влітку – турецькі курорти на чартерні рейси.

Цього року плануємо відкрити чартерний рейс на маленькому Boeing 737500. Ремонт злітної смуги буде робитися весною. Разом із мерією ми плануємо запускати тут приватні та державні капітали, об'єднати їх і зробити смугу. 

Для цього ми передали її у власність міста і за кошти інвесторів вони планують подовжити смугу.

Все, що ви тут бачите, ми зробили своїми силами: відремонтували вокзальний комплекс, будуємо ангари, приміщення пожежної служби. Попередні власники розгромили тут повністю все, а ми вже почали відбудовувати ще з початку 2013 року. 

Усередині аеропорту плануємо встановити тренажерний комплекс, новий готель, будуватиметься митний логістичний склад.

Наше завдання на даний момент – зробити злітну смугу і запустити, щоб літак почав функціонувати, а все решта – потім. Цього року плануємо закінчити два ангари до кінця року і тоді вже тут будуть обслуговуватися літаки», – розповів власник компанії «YanAir» Олексій Янчук.

Нагадаємо, що  перший літак, який приземлився в Житомирі 29 січня, долетів із Києва за півгодини. І це при тому, що літак ще й кружляв над містом.


За матеріалами  Житомир.today
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0