На Житомирщині планують побудувати сонячну електростанцію

2018-02-07, 12:45
  0     0

Головою Житомирської обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем був підписаний меморандум стосовно співпраці із бельгійською компанією Upgrade Energy, яка планує побудувати потужну сонячну електростанцію на території Меленівської сільської ради Коростенського району.

Документ підписали 6 лютого, - зазначає прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«Дуже приємно, що серед усіх областей України ви обрали саме Житомирську. Ви зробили правильний вибір. Ми багато працюємо з інвесторами з-за кордону та багато приділяємо їм уваги. Я і мої колеги, робитимемо усе необхідне, щоб максимально допомогти. Дуже приємно, що така досвідчена компанія, як ваша, заходить на ринок сонячної енергетики України, а саме Житомирської області», – розповів Ігор Гундич.


Сонячна електростанція створить до 45 робочих місць. Проектна потужність сонячної електростанції, що побудують – 25-30 МВт. Очікуваний обсяг інвестицій, які будуть залучені складає 21-24 млн євро.

Генеральний директор компанії Upgrade Energy Вермейр Раф підкреслив, що це його перший досвід інвестування в Україну. Виконавцем проекту виступатиме ТОВ «Іршанська СЕС» (м. Житомир). Наразі укладено договори оренди земельних ділянок. Проект планують реалізувати протягом наступних двох років.

Довідково. Бельгійська компанія Upgrade Energy займається проектуванням, технологічною та фінансовою підтримкою проектів з відновлюваної енергетики.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0