Верховний суд почав розгляд касаційної скарги колишнього керівника ТТУ Демчика щодо поновлення на посаді

2021-11-23, 14:00
  +22     0

Верховний Суд України розпочав розгляд касаційної скарги Євгенія Демчика щодо поновлення на посаді директора ТТУ. 

Суд вважає, що справа за позовом Євгенія Демчика до Житомирського міського голови Сергія Сухомлина про визнання протиправними та скасування розпоряджень міського голови, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку, за касаційною скаргою Демчика на рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 2 червня 2020 року та постанову Житомирського апеляційного суду від 15 вересня 2020 року, підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки доводи касаційної скарги викликають необхідність перевірки матеріалів справи.

Про це йдеться в ухвалі Верховного суду від 12 листопада 2021 року.

«У вересні 2019 року ОСОБА_1 звернувся з позовом до Житомирського міського голови Сухомлина С. І. про визнання протиправними та скасування розпоряджень міського голови, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Рішенням Житомирського районного суду Житомирської області від 02 червня 2020 року, залишеним без змін постановою Житомирського апеляційного суду від 15 вересня 2020 року, у задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено. У касаційній скарзі, поданій у жовтні 2020 року (виділено ред.) до Верховного Суду, ОСОБА_1, посилаючись на неправильне застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального й процесуального права, просив скасувати рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 02 червня 2020 року та постанову Житомирського апеляційного суду від 15 вересня 2020 року і ухвалити нове рішення про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Ухвалою Верховного Суду від 04 листопада 2020 року відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1», - йдеться в матеріалах суду.


Скріншот з ухвали Верховного суду

Нагадаємо, Євгенія Демчика було звільнено з посади у серпні 2019 року. У документі зазначено, що звільнення пов’язане з систематичним невиконанням Євгенієм Демчиком без поважних причин обов’язків, покладеним на нього контрактом. 

24 липня 2019 року Євгенія Демчика відсторонили від займаної посади на час проведення службового розслідування. Під час одного з засідань наглядової ради КП ЖТТУ міський голова запевняв, що на підприємстві за завищеними цінами закуповується паливо та автобусні шини. Пізніше в одному зі своїх дописів у Фейсбук, Євгеній Демчик опублікував документи, які спростовують слова міського голови. 
29 липня працівники КП ЖТТУ звернулися до Президента України Володимира Зеленського та зібрали підписи на підтримку їх керівника. Люди вимагали неупередженого проведення службової перевірки. 
Під час його перебування на посаді, він мав публічний конфлікт з заступником міського голови Дмитром Ткачуком та директором КП "Житомиртранспорт" Іваном Фурлетом.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0