В прес-службі мерії нові кадрові призначення

2017-08-21, 11:31
  0     0

Мером Житомира Сергієм Сухомліним 18 серпня було підписано декілька розпоряджень, що стосуються управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.


Працівники управління по зв’язках з громадськістю  станом на 6 червня 2017 року (фото з Facebook)

Так, керувала управлінням на протязі трьох днів провідний спеціаліст Лілія Мельник.

«Розглянувши клопотання секретаря Житомирської міської ради Чиж Н.М. від 18.08.17 №26/347, виконання обов’язків начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради з 18 серпня 2017 року до призначення керівника управління покласти на провідного спеціаліста управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради Мельник Лілію Ігорівну», - зазначається у документі.

Також у цей день Сухомлин підписав розпорядження про призначення з 22 серпня на посаду начальника управління Ольгу Приходченко.

«Призначити з 22 серпня 2017 року Приходченко Ольгу Володимирівну на посаду начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради за строковим трудовим договором – на час знаходження у відпустці для догляду за дитиною Рибак А.В., як таку, що пройшла за конкурсом, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом та присвоїти їй 11 ранг посадової особи органу місцевого самоврядування», - йде мова у відповідному розпорядженні.

Загальний стаж служби Приходченко в органах місцевого самоврядування складає 1 рік 3 місяці 20 днів.

У декларації Ольги Приходченко за 2016 рік вказано, що вона працювала у Житомирській облдержадміністрації. На своїй посаді вона заробила 51 тис. 406 грн. Ще 50 тис. грн отримала шляхом продажу автомобіля. Також нова очільниця прес-служби міської ради отримала 4 тис. 653 грн допомоги по безробіттю та 3 тис. 851 грн відсотків від депозиту. На рахунку в «Ощадбанку» вона має 8 тис. 900 дол. США.

У Житомирі Ольга Приходченко живе у квартирі площею понад 50 кв.м сестри Надії, заслуженого вчителя України, котра працює у Будичанській ЗОШ Чуднівського району. У своїй власності новопризначений керівник прес-служби має будинок площею 76,7 кв. м та 37 соток землі у Будичанах.

Під час роботи в облдержадміністрації Ольгою Приходченко був придбаний за 100 тис. грн автомобіль «Honda Civic» 2008 року.

Окрім цього, з 19 серпня мером на посаду старшого інспектора цього ж управління було призначено Газарову Катерину Павлівну.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0