Житомирський державний університет підсумував результати голосування за ректора

2018-02-22, 16:57
  0     0

22 лютого у Житомирському державному університеті імені Івана Франка пройшли вибори ректора.

Претендентів на посаду керівника вишу було двоє. Голосування відбувалося в актовій залі головного корпусу вишу. Після закриття дільниці, о 15:00 в університеті проводили підрахунок голосів.

Так, переможцем у виборах та новим ректором стала Галина Киричук - «за» 351 голос. Андрія Шевчука підтримали 241 голос.

Кількість виборців, яка взяла участь в голосуванні, становила 603 особи з 621 виборця. Результати виборів були затверджені Протоколом № 7 від 22 лютого 2018 року Виборчої комісії з проведення виборів ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка.

На своїй сторінці у Facebook, один з кандидатів на посаду ректора ЖДУ, Андрій Шевчук, говорить слова вдячності своїй команді за підтримку.

«Що ж, вина полягає тільки на мені. Не ВСЕ зробив так як потрібно. Але у вічі людям МОЖУ дивитися сміливо. Дякую всій команді за підтримку і розуміння. Ми були НАЙКРАЩІ. Попереду переосмислення... і рух ВПЕРЕД», - зазначив Андрій Шевчук.До відома: для перемоги новому ректорові необхідно було набрати 50% голосів плюс один голос. Участь у голосуванні приймали усі штатні викладачі, частина обслуговуючого персоналу, а також студенти – 15% від кількості викладачів.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0