Житомирщина отримала 12 нових шкільних автобусів

2017-08-23, 16:44
  0     0

Перед початком нового 2017/2018 навчального року районами та об’єднаними територіальними громадами було отримано 12 нових шкільних автобусів. Транспорт закуплено за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

23 серпня, у день державного прапора віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко вручив ключі від шкільного транспорту керівникам райдержадміністрацій та об’єднаних громад. Також участь у заході прийняли голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма.Геннадій Зубко зробив наголос на тому, що ці автобуси – це маленький інструмент новітнього шкільного простору. «Мінрегіон впроваджує новий освітній простір – це питання транспорту, інфраструктури навколо школи, навчальних приладів і те, що стосується внутрішнього дизайну і доступності приміщень для наших дітей. Цього року в області відкривається 30 опорних шкіл, до яких будуть приєднуватись філії. Тому для нас важливо будівництво доріг, щоб з цих філій можна було безпечно доїхати до опорної школи. І саме Президентська програма щодо перевиконання митних платежів спрямована на ремонт доріг, які ведуть до опорних шкіл», – повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Шкільний транспорт надійшов до 4 об’єднаних громад Семенівської ОТГ, Станишівської ОТГ, Ушомирської ОТГ та Брусилівської ОТГ. А також до районів: 2 автобуси для Пулинського району, по 1 для Коростенського, Новоград-Волинського, Романівського, Ружинського, Черняхівського та Чуднівського районів.

Голова ОДА Ігор Гундич відмітив: «За останні 2 навчальні роки в області було закуплено 58 нових шкільних автобусів, з яких 12 – у 2017 році. У зв’язку з проведенням оптимізації мережі закладів освіти є потреба ще у 38 шкільних автобусах, які будуть закуплені в наступні роки».

На сьогодні парк шкільних автобусів вже складає 254 одиниці.

Наразі 100 % дітей в області забезпечуються комфортним підвезенням до навчальних закладів, а це майже 14 тис. дітей. Учні підвозяться до 409 шкіл з 992 населених пунктів.

Автобуси закуплені у 2017 році управлінням освіти і науки ОДА через електронну систему ProZorro. Загальна вартість автобусів складає 18 млн 765,0 тис. грн, кошти виділені на умовах співфінансування: 70 % з ДФРР та 30 % з місцевих бюджетів. Вартість 1 автобусу становить 1 млн 563,75 тис. грн, виробник – ДП «АЗС №1 «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0