Директор товариства та чиновник освіти з Житомирщини підозрюються у привласненні бюджетних коштів

2018-03-01, 16:16
  0     0

За повідомленням прес-служби прокуратури Житомирської області, у Малині директора товариства та посадовця органу місцевого самоврядування підозрюють у привласненні бюджетних коштів на суму майже 340 тис. грн.

«Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом підроблення директором товариства офіційних документів та привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах, а також щодо зловживання службовим становищем посадовою особою міськвиконкому та підробки документів. Під час досудового розслідування установлено, що у жовтні 2016 року, за результатами відкритих торгів, відділом освіти виконавчого комітету Малинської міської ради укладено із ТОВ «Укрбуд Забудова» договір про реконструкцію фасадів приміщення ДНЗ № 5 «Веселка» у м. Малин». – зазначається у повідомленні.

Згідно з інформацією прокуратури, у відповідності з укладеним договором, підприємство повинно було виконати будівельно-ремонтні роботи за загальну суму понад 3,4 млн грн.

«Однак директор товариства, з метою привласнення бюджетних коштів, звітуючи про виконання робіт на загальну суму 2,8 млн грн, які йому було перераховано із державного бюджету, вніс до документів свідомо неправдиві відомості, завищивши вартість використаних будівельних матеріалів та обсяг виконаних робіт. Посадова особа відділу освіти Малинського міськвиконкому, у свою чергу, підписала підроблені акти виконаних робіт. Унаслідок незаконних дій директора приватного підприємства та посадової особи органу місцевого самоврядування державному та місцевому бюджетам завдано збитків майже на 340 тис. грн», - інформують правоохоронці.

28 лютого 2018 року, за погодженням із процесуальним прокурором, обом особам повідомили про підозру у скоєнні злочинів, так, директору товариства – передбачених ч. 4 ст. 191(привласнення майна), ч. 2 ст. 366(службове підроблення)КК України, посадовцю відділу освіти – за ч.2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0