В Житомирі планують відкрити творчу лабораторію для дітей з особливими потребами

2017-08-29, 10:04
  0     0

У День Знань 01 вересня 2017 року о 9.00 в Загальноосвітній школі №7 пройде урочисте відкриття творчої лабораторії для дітей з особливими потребами міста Житомира.

Це буде перша в Україні творча лабораторія для дітей з особливими потребами, яка діятиме при навчальному закладі.

Організаторами творчої лабораторії являються Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», ЗОШ №7 та Житомирська єпархія Української Православної Церкви.

Метою створення творчої лабораторії є набуття навичок з образотворчого мистецтва дітьми з особливими потребами; розвиток творчого потенціалу дітей з особливими потребами; відбір творчих робіт дітей з особливими потребами для реалізації на благодійних аукціонах, ярмарках, аби діти мали змогу отримати фінансову винагороду за свої роботи, тим самим зможуть придбати собі найнеобхідніші речі.

Творча лабораторія  кожен день до обіду буде слугувати, як клас  для малювання для дітей 5,6,7 класів, у другій половині дня діти з особливими потребами матимуть змогу зібратися в творчій лабораторії і тренер з образотворчого мистецтва безкоштовно проводитиме майстер – класи з малювання, ліпки з пластиліну, майстер- класи з бісероплетіння та природного матеріалу. Також діти з особливими потребами зможуть переглядати пізнавальні фільми під час майстер – класів.

За підтримки небайдужих людей вдалось відремонтувати творчу лабораторію та придбати необхідне обладнання: ламінат, двері, фарбу, інтерактивну дошку, мольберти, парти, стільці, кантовари, мультимедійний проектор. Все це вдалось закупити завдяки Житомирській Єпархії Української Православної Церкви, Голові фонду «Рідний Житомир» - Людмилі Кропивницькій, Заступнику Голови Богунської районної ради з питань діяльності державних органів – Людмилі Янушевич, Дирекції Коростенського заводу МДФ, Благодійному фонду «Фонд родини Розенблат» та дитячої громадської організації «Все робимо самі».

Відкриття почнеться у 9.00 святковою лінійкою та освяченням творчої лабораторії.

У заході візьмуть участь представники влади, сектору бізнесу, громадськість та духовенство.


 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0